Любов і покарання / Ask ve ceza (2010)

Любов і покарання / Ask ve ceza (2010).jpg

Коли у офіцерів поліції США запитують, що їм найбільше подобається в своїй роботі, то найпопулярнішою відповіддю є дух команди, можливість злагоджено працювати заради очищення власного міста від кримінальних елементів і придбати велику родину із співробітників органів правопорядку і їх близьких, готових завжди прийти на допомогу в скрутну хвилину. Такий американський поліцейський насправді — він може прийти служити заради грошей для своїх десятьох дітей, тому що не вміє нічого іншого або для отримання законного права час від часу давати волю своїй запальною вдачею, але в підсумку він все одно заражається ідеєю командної роботи.

Однак існує ще один поліцейський, коп з немудрих трилерів, вовк-одинак, який настільки крутий, що може приходити на роботу коли захоче, розслідувати що хоче, а так само користуватися поліцейської базою даних, криміналістами та власним значком в особистих інтересах. У нього обов'язково повинні бути зв'язку в злочинних колах, бойові рани, темне минуле, красуня дружина з якою не дуже ладиться, і для повного щастя добре б ще мати деякий сорт параної, який робить його вояж по колах пекла темних вулиць таким цікавим.

Брайан Міллер в своїй скромній режисерській кар'єрі працює саме з таким матеріалом, використовуючи стереотипний образ норовливого, але талановитого детектива, який вже зажив власним життям і домігся не надто багатьох успіхів. Цей образ поліцейського також є частиною куди більшого стереотипного світу американського підпілля, елементи якого ще більш передбачувані — російська / вірменська / італійська / ірландська мафія заправляє шлюхами і наркотою, негри чи мексиканці трохи за двадцять виступають на підспівках в якості кур'єрів, а десь між ними метушаться продажні копи, що полегшують життя всім перерахованим вище і закохується в білявих шлюх слов'янського походження.
  • 0
  • 14 лютого 2013, 20:17
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.